Bílý vrch
icon TrekBuddy
www.trekbuddy.net
Outdoor companion.
  • internal / bluetooth / simulator GPS
  • offline raster maps
  • smart GPX / raw NMEA logs
  • waypoints and simple navigation
  • custom views
  • MIDP and Symbian phones
  • Blackberry
  • Android
Visit wiki to see all features, guides and howtos. Project tracker.

Partners:    (Polish/Polski)(Polski) Compass mapy      (Polish/Polski)(Polski) Galileos mapy      (Polish/Polski)(Polski) CartoMedia      (Czech/Èesky)(Èesky) Eaglesoft trasy      (Polish/Polski)(Polski) ExpressMap     

FAQFAQ   SearchSearch   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 
Popis a návod
Goto page Previous  1, 2, 3, 4 ... 14, 15, 16  Next

Post new topic   Reply to topic    TrekBuddy Forum Index -> Česky-Slovensky
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Twipz

PostPosted: Tue Feb 19, 2008 6:35 pm    Post subject: Reply with quote

lenek wrote:
Mapy se ukládají do složky maps. Bližší popis výroby map a atlasu je uveden zde http://www.trekbuddy.net/forum/viewtopic.php?t=4&start=0

A na co se teda používají ty ostatní složky?Co se ukládá do nich? A do té složky MAPS se ukládájí jen jednotlivé mapy nebo i atlasy? Embarassed Omlouvám se, ale opravdu jsem v tomhle začátečníka vůbec nevím, jak na to...
Back to top
View user's profile Send private message
lenek

PostPosted: Tue Feb 19, 2008 8:59 pm    Post subject: Reply with quote

Do složky maps se ukládají jednotlivé mapy i atlasy. Ve složce resources je možné mít uložené obrázky např. pois, naviws, crosshair - tedy jiné, než jsou předdefinovány v aplikaci. Do složky sounds se ukládá zvuk, kterým je signalizováno dosažení bodu. Pokud ve složkách resources a sounds nebude nic uloženo, bude aplikace používat vše originální. Složky tracks-gpx a tracks-nmea slouží k ukládání logu cesty. Typ logu je možno nastavit v aplikaci. Ve složce ui-profiles jsou uloženy soubory, které vytváří CMS - tyto soubory možno stáhnout dle typu rozlišení displeje v sekci Themes. Konečně ve složce wpts jsou ukládány body - menu k ukládání a načítání waypointů je v aplikaci pod klávesou 1.
Back to top
bacak

PostPosted: Fri Feb 22, 2008 9:00 am    Post subject: Reply with quote

zdravim, mam nokiu 6120 a stale sa neviem zbavit tych hlasok o pristup k datam, viete mi niekto poradit ako na to ? vdaka
Back to top
Profa

PostPosted: Fri Feb 22, 2008 10:14 pm    Post subject: Reply with quote

Ahoj lidi, nedopatřením jsem si v K770i nevytvořil onu potřebnou adresářovou strukturu a ejhle-ono to funguje i bez ní. Nezkoušel jsem zatím jiné funkce než klasický Load mapy a pak jsem podle ní jel, plus odeslání SMS s infem o poloze. Na K800 jsem strukturu adresářů vytvořil, ale mi zase nefunguje CMS (musí být připojená navigace a aktivní? Jestli ano, tak zkusím ještě zítra). Zajímavé
Back to top
kruch
Site Admin

PostPosted: Sat Feb 23, 2008 8:05 pm    Post subject: Reply with quote

Nemusi byt aktivniho nic aby "fungovalo" CMS... akorat to asi nebude zajimavy koukani Wink
Back to top
guest

PostPosted: Tue Feb 26, 2008 7:05 am    Post subject: chyba nacitani mapy Reply with quote

chtel bych moc poprosit,mam N82 a mapu prahy a shocart CR vse v taru snad se spravnou strukturou,jen nëmuzu ty mapy nacist a pise mi to hlasku
_EVENT FAILURE_(code 0;result 'false';throwable null):java.lang.NullPointerException: 0
tak moc prosim o pomoc a jeste jsem se chtel zeptat,jak odstranit vecne dotazovani na pristup ke cteni dat?Je mi jasny,ze nejsem prvni a omlouvam se za me hloupe otazky,ale moc bych to chtel rozchodit,prosim o odpoved,dekuji
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
kruch
Site Admin

PostPosted: Tue Feb 26, 2008 12:39 pm    Post subject: Reply with quote

_EVENT FAILURE_(code 0... to pise kdyz chces nacist mapu??

Potvrzovani - jdi do App Manageru, najist TrekBuddy, otevri a nastav pro Read user data opravneni Never ask
Back to top
guest

PostPosted: Wed Feb 27, 2008 7:20 am    Post subject: Reply with quote

no pise to pred timnez naloaduje mapu asi po peti minutach,coz jak jsem zjistil z fora je problem u N95,mam N82,takze asi stejny princip... Sad(( mapy mam v taru,neexistuji mapy v jinem formatu,ktere bych na tom hned rozchodil??popripade,kde je sezenu,stahnu??moc diky
Back to top
mitri

PostPosted: Thu Feb 28, 2008 6:49 am    Post subject: Reply with quote

Ahoj,potřeboval bych vědět v nastavení GPX co to znamená ta volba GPX ds a rozsah platných hodnot.Docela by bylo dobré ten letitý stručný návod tak trochu rozšířit,aby i ti co se o tomto skvělým programu dozví později nemusely tady pak vypisovat nějaký zbytečný otázky.Jinak by bylo ještě dobrý,když si třeba ukládám wpt a nějaký se mi přestane hodit nebo líbit tak v podstatě ho v telefonu nemohu vymazat.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
kruch
Site Admin

PostPosted: Thu Feb 28, 2008 3:31 pm    Post subject: Reply with quote

guest wrote:
no pise to pred timnez naloaduje mapu asi po peti minutach,coz jak jsem zjistil z fora je problem u N95,mam N82,takze asi stejny princip... Sad(( mapy mam v taru,neexistuji mapy v jinem formatu,ktere bych na tom hned rozchodil??popripade,kde je sezenu,stahnu??moc diky

Ale po volbe Load Map?

Jinak ten tar muzes rozbalit a nacist tu mapu nezabalenou.
Back to top
kruch
Site Admin

PostPosted: Thu Feb 28, 2008 3:34 pm    Post subject: Reply with quote

mitri wrote:
Ahoj,potřeboval bych vědět v nastavení GPX co to znamená ta volba GPX ds a rozsah platných hodnot

Je to pocet metru po kolika se ma zapsat pozice. Pri -1 se zaznamenavaji jenom zatacky, ale pro spoustu pripadu to staci, trasa vypada hezky kdyz se zobrazi treba v GE aniz bych clovek ma zaznam kazdych treba 100m.
Back to top
tomib64

PostPosted: Wed Mar 05, 2008 7:57 pm    Post subject: Reply with quote

del[/code]

Last edited by tomib64 on Mon Jun 30, 2008 9:19 am; edited 2 times in total
Back to top
guest

PostPosted: Fri Apr 25, 2008 6:07 pm    Post subject: Reply with quote

Potřeboval bych poradit:

Mám SE K750i + GPS evolve goTraxx + 2Gb kartu

Nainstaloval jsem si TrekBuddy, vše funguje. Problém mám, že si aplikace nepamatuje poslední nastavení a když vypnu aplikaci a pak znovu zapnu předchozí nastavení si nepamatuje (zadáné Waypoints, vypnutí zvukových upozornění, nastavení kontrastu apod.).

V čem by mohl být problém??

Děkuji za pomoc
Back to top
guest

PostPosted: Fri Apr 25, 2008 6:34 pm    Post subject: Reply with quote

guest wrote:
Potřeboval bych poradit:

Mám SE K750i + GPS evolve goTraxx + 2Gb kartu

Nainstaloval jsem si TrekBuddy, vše funguje. Problém mám, že si aplikace nepamatuje poslední nastavení a když vypnu aplikaci a pak znovu zapnu předchozí nastavení si nepamatuje (zadáné Waypoints, vypnutí zvukových upozornění, nastavení kontrastu apod.).

V čem by mohl být problém??

Děkuji za pomoc

"Další" -- "OK"
a pak zase
"Další" -- "Save"
tím si to zapamatuje. (Vypnutí zvukových upozornění, nastavení kontrastu apod.).
Back to top
Trpaslik

PostPosted: Fri Apr 25, 2008 6:35 pm    Post subject: Reply with quote

Mas v Settings-Basic spravne nastaveny adresar pre Data Dir? Pre SE by to malo byt:
Code:
file:///e:/TrekBuddy/

Po zmene Nastaveni treba pouzit funkciu Save na ulozenie nastaveni.
Back to top
Post new topic   Reply to topic    TrekBuddy Forum Index -> Česky-Slovensky All times are GMT
Goto page Previous  1, 2, 3, 4 ... 14, 15, 16  Next
Page 3 of 16

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum