Bílý vrch
icon TrekBuddy
www.trekbuddy.net
Outdoor companion.
  • internal / bluetooth / simulator GPS
  • offline raster maps
  • smart GPX / raw NMEA logs
  • waypoints and simple navigation
  • custom views
  • MIDP and Symbian phones
  • Blackberry
  • Android
Visit wiki to see all features, guides and howtos. Project tracker.

Partners:    (Polish/Polski)(Polski) Compass mapy      (Polish/Polski)(Polski) Galileos mapy      (Polish/Polski)(Polski) CartoMedia      (Czech/Èesky)(Èesky) Eaglesoft trasy      (Polish/Polski)(Polski) ExpressMap     

FAQFAQ   SearchSearch   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 
GPS se Sony Ericsson HGE-100

Post new topic   Reply to topic    TrekBuddy Forum Index -> Česky-Slovensky
View previous topic :: View next topic  
Author Message
happy

PostPosted: Thu Oct 25, 2007 8:03 am    Post subject: GPS se Sony Ericsson HGE-100 Reply with quote

Ahoj,mám prosím otázečku ohledně novinky u Sony Ericsson.Jedná se o externí GPS přijímač,viz-http://mobilenet.cz/recenze/clanek.php?id=r131&sony-ericsson-hge-100:-rozmazlete-si-mobil
A to jestli bude spolupracovat s TrekBuddy programem?Pak bych mněl ještě jeden podnět,už se to tady psalo,a to je zoom.Mám poměrně malý display (SE W300i),bylo by perfektní si mapu trošku oddálit aby se např. někde na pěšině v lese dalo zorientovat kde jsem a kam kráčím,nebo jedu na kole.
Jinak prográmek to je geniální a moc za něj děkuju.
Předem díky za odpověď.Happy
Back to top
View user's profile Send private message
andrejba

PostPosted: Mon Nov 05, 2007 8:33 am    Post subject: K810i Reply with quote

ja mam HGE-100 a s mojim K810 funguje skvele. len treba v pripojeni dat serial AT5 a ide v poriadku. este sa musim pohrat trosku s tracklog, to mi zatial nejde.
Back to top
happy

PostPosted: Mon Nov 05, 2007 10:26 am    Post subject: Re: K810i Reply with quote

andrejba wrote:
ja mam HGE-100 a s mojim K810 funguje skvele. len treba v pripojeni dat serial AT5 a ide v poriadku. este sa musim pohrat trosku s tracklog, to mi zatial nejde.

Díky za optimistickou odpověď.Napiš prosím potom,jak jsi to vypiloval k dokonalosti.A ještě mám otázku-Je potřeba být připojený k internetu?
Zatím moc děkuju a čekám na odpověď.Happy Laughing
Back to top
druzicka

PostPosted: Mon Nov 05, 2007 12:08 pm    Post subject: Re: K810i Reply with quote

happy wrote:
andrejba wrote:

Díky za optimistickou odpověď.Napiš prosím potom,jak jsi to vypiloval k dokonalosti.A ještě mám otázku-Je potřeba být připojený k internetu?
Zatím moc děkuju a čekám na odpověď.Happy Laughing

K internetu rozhodne byt pripojeny nemusis, neni ani proc, mapy jsou ulozene na karte v telefonu.
Back to top
andrejba

PostPosted: Tue Nov 06, 2007 7:19 am    Post subject: Reply with quote

presne, ineternetove pripojenie nie je potrebne. Co sa tyka nastavenia, tak v pripojeni je potrebne vybrat serial (som rad ze sa to tam dostalo prednedavnom Smile a miesto COMM5 (myslim ze to tak bolo) napisat AT5 a uz by to malo ist. ostatne sa este musim pohrat, tak potom doplnim.
Pre istotu si este over podporu tvojho fonu s HGE
Back to top
kruch
Site Admin

PostPosted: Tue Nov 06, 2007 8:33 pm    Post subject: Reply with quote

JAk presne vypada ten connection string, jenom

comm:AT5

nebo jeste davate baudrate? Dik.
Back to top
andrejba

PostPosted: Wed Nov 07, 2007 7:12 am    Post subject: Reply with quote

baudrate som nechal prednastaveny (neviem aky to ma vplyv, ked sa zvysi alebo znizi) a cely riadok tam mam comm:AT5;baudrate=9600
Back to top
happy

PostPosted: Thu Nov 08, 2007 6:23 am    Post subject: Reply with quote

andrejba wrote:
presne, ineternetove pripojenie nie je potrebne. Co sa tyka nastavenia, tak v pripojeni je potrebne vybrat serial (som rad ze sa to tam dostalo prednedavnom Smile a miesto COMM5 (myslim ze to tak bolo) napisat AT5 a uz by to malo ist. ostatne sa este musim pohrat, tak potom doplnim.
Pre istotu si este over podporu tvojho fonu s HGE

Ahoj.Tak mám smůlu,ze SE mi napsali,že můj mobil (W300i) není kompaktibilní se zařízením HGE-100.Škoda.... Crying or Very sad
Back to top
andrejba

PostPosted: Thu Nov 08, 2007 7:07 am    Post subject: Reply with quote

ale aspon vyskusat zapojit HGE a vyskusat co to spravi. niekedy aj motika vystreli ...
Back to top
neznal

PostPosted: Thu Nov 08, 2007 9:32 am    Post subject: Reply with quote

andrejba wrote:
ale aspon vyskusat zapojit HGE a vyskusat co to spravi. niekedy aj motika vystreli ...

Vypadá to, že i na SE K750i to také nepůjde. Podle toho co jsem četl v podporovaných tel.
Škoda. Sad
Back to top
Post new topic   Reply to topic    TrekBuddy Forum Index -> Česky-Slovensky All times are GMT
Page 1 of 1

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum