Bílý vrch
icon TrekBuddy
www.trekbuddy.net
Outdoor companion.
  • internal / bluetooth / simulator GPS
  • offline raster maps
  • smart GPX / raw NMEA logs
  • waypoints and simple navigation
  • custom views
  • MIDP and Symbian phones
  • Blackberry
  • Android
Visit wiki to see all features, guides and howtos. Project tracker - moved to github.
Trekbuddy github repository

Partners:    (Polish/Polski)(Polski) Compass mapy      (Polish/Polski)(Polski) Galileos mapy      (Polish/Polski)(Polski) CartoMedia      (Czech/Èesky)(Èesky) Eaglesoft trasy      (Polish/Polski)(Polski) ExpressMap     

FAQFAQ   SearchSearch 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 
Wybór telefonu

Post new topic   Reply to topic    TrekBuddy Forum Index -> Polski
View previous topic :: View next topic  
Author Message
guest

PostPosted: Fri Jul 13, 2012 9:59 am    Post subject: Wybór telefonu Reply with quote

Mam ogromny dylemat i prośbę o poradę. Chcę zmienić telefon oczywiście pod kątem użycia na nim TB , wielkiego wyboru nie ma. Prawie zdecydowałem się na Nokię N8. Nigdzie nie mogę znaleźć opisu jak działa TB na telefonach bez stałej klawiatury. Więc moje pytanie. Czy TB zadziała na Nokii N8?. Alternatywą jest jeszcze Samsung Galaxy... tylko ten Android.
Pozdrawiam Piotr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Ranger

PostPosted: Fri Jul 13, 2012 1:53 pm    Post subject: Reply with quote

No dobrze, a z jakim ten N8 jest systemem ? Ten model został wprowadzony na rynek jeszcze z S^3 pod koniec 2010 roku, po czym były zmiany systemu na Anna i Belle.
Z kolei Samsung Galaxy to dokładniej jaki ? Bo modeli w tej serii jest sporo i wszystkie są Galaxy Smile
Trek obsługuje ekrany dotykowe dość dobrze, stąd brak fizycznej klawiatury nie jest jakimś szczególnym problemem, ani w Nokiach, ani w Androidach. Można się przyzwyczaić.
Back to top
View user's profile Send private message
guest

PostPosted: Fri Jul 13, 2012 2:11 pm    Post subject: Reply with quote

Ta Nokia N8 jest fabrycznie nowa czyli chyba z Symbianem Anna. Operator podaje tylko suche słowo "Symbian":
http://www.play.pl/pl/telefony/nokian8_grey/#dane-dane-techniczne
Jeszcze nie wiadomo czy jest dostępny bo "chwilowo brak". Spróbuję się dowiedzieć dokładnie jaki tam siedzi wersja. A czy nie przejmować się tym, ze symbian już nie jest rozwijany?
Natomiast Samsung albo Galaxy S Plus albo Galaxy Gio.
Dziękuję za szybką odpowiedź.
Piotr

Częściowo sprawa się wyjaśniła. Najprawdopodobniej tej Nokii N8 nie ma już w ofercie Play. Zatem zostają już tylko te wyżej wymienione Samsungi
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Ranger

PostPosted: Fri Jul 13, 2012 2:27 pm    Post subject: Reply with quote

Symbian nie jest rozwijany jako Symbian, jest Nokia Anna, Nokia Belle, etc. Tym bym się raczej specjalnie nie przejmował, bo przecież bierzesz telefon w konkretnym momencie na jakiś czas i z tego co akurat jest dostępne.
No to dość spory rozrzut propozycji Smile
Co do Samsungow - nie wiem jak duże telefony lubisz, oba dość dobrze działają z Trekiem. Tak że możesz w gruncie rzeczy wybrać to, co Ci się bardziej podoba.
Back to top
View user's profile Send private message
Post new topic   Reply to topic    TrekBuddy Forum Index -> Polski All times are GMT
Page 1 of 1

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum