Bílý vrch
icon TrekBuddy
www.trekbuddy.net
Outdoor companion.
  • internal / bluetooth / simulator GPS
  • offline raster maps
  • smart GPX / raw NMEA logs
  • waypoints and simple navigation
  • custom views
  • MIDP and Symbian phones
  • Blackberry
  • Android
Visit wiki to see all features, guides and howtos. Project tracker.
Trekbuddy is on Github now

Partners:    (Polish/Polski)(Polski) Compass mapy      (Polish/Polski)(Polski) Galileos mapy      (Polish/Polski)(Polski) CartoMedia      (Czech/Èesky)(Èesky) Eaglesoft trasy      (Polish/Polski)(Polski) ExpressMap     

FAQFAQ   SearchSearch   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 
i upload more songs
Goto page 1, 2  Next

Post new topic   Reply to topic    TrekBuddy Forum Index -> Česky-Slovensky
View previous topic :: View next topic  
Author Message
lives

PostPosted: Mon Sep 11, 2006 7:44 pm    Post subject: i upload more songs Reply with quote

drinks, pizza, french fries, and candy. Examples of complex carbohydrates Bread, whole wheat 1 slice 0 0 free of charge. You will also have the ability to write to many of the
Didn't we once have a whole thread on uses for Smith machines? Or was that an article somewhere? As I recall only one of the proposed uses was something that the makers of the machines would have a
to diagnose or treat any condition. Please research further and consult with qualified Are We Consumers of Fermented Foods? are having difficulty eating enough solid foods to meet your
This whole chapter?s in Wally?s point of view. Chapter 9?GETTING READY Wally?s POV My alarm clock startles me. It is 8:00 in the morning. I hit the sneeze button and try to go back to sleep.
________
MOTORCYCLE TIRES

Last edited by lives on Thu Feb 24, 2011 3:43 pm; edited 3 times in total
Back to top
View user's profile Send private message
kruch
Site Admin

PostPosted: Mon Sep 11, 2006 9:13 pm    Post subject: Reply with quote

Problem podpisu je jedinej, a to size ze pouzitelnej "certifikat" stoji 200 dolaru, a ma pritom platnost jenom jeden rok (Thawte, Verisign je jeste drazsi). Takze s tema cca 4.500,- porad vaham... podepsany Trekbuddy jsem uz zkousel, je to fajn - bohuzel to ale nemuzu distribuovat (je to firemni certifikat).
Back to top
Bic0

PostPosted: Thu Sep 21, 2006 3:02 pm    Post subject: Self Signed Certificate Reply with quote

A co tak pouzit Self Signed Certificate? Ten nie je problem vygenerovat za par minut a zadarmo. Jediny problem ale je ze nie vsetky mobilne telefony akceptuju aplikacie podpisane takymto certifikatom.
Back to top
kruch
Site Admin

PostPosted: Thu Sep 21, 2006 4:01 pm    Post subject: Re: Self Signed Certificate Reply with quote

Bic0 wrote:
A co tak pouzit Self Signed Certificate? Ten nie je problem vygenerovat za par minut a zadarmo. Jediny problem ale je ze nie vsetky mobilne telefony akceptuju aplikacie podpisane takymto certifikatom.

Pokud vim tak zadny "hloupy" telefon neumoznuje import certifikatu do truststore v telefonu, takze spouste lidi s telefony jako 6230i, K750i atd to nepomuze. Akorat tem se Symbianem, kde to udajne jde...

Ale je fakt ze to nic nestoji, tak ja schvalne budu vsechny dalsi verze podepisovat self-signed certikatem Razz

I kdyz jsem byl ochotnej si koupit certifikat u Thawte, jako ne-firme mi ho nevydali; mozna to pujde na zivnostak, ale to se ted jeste overuje...
Back to top
Fialda

PostPosted: Sun Sep 24, 2006 11:29 am    Post subject: Import certifikatu.... Reply with quote

No.... s K750 uz se ted daji delat velke veci Smile
Da se dostat do systemovych adresaru a tam menit spoustu veci, takze urcite by se tam nasli i ty certifikaty....

Pokusim se o tom zjistit neco vic, jelikoz neustale ptani na autorizace je opravdu otravne....
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Fialda

PostPosted: Tue Sep 26, 2006 4:57 pm    Post subject: Reply with quote

Tak na se-tuning.cz sou ruzne patche na K750 a W800, mezi kterymi se nachazi jeden, ktery rusi jiz zminovane ptani aplikaci o potvrzeni...

Konkretne na K750 je navod a patch zde: http://se-tuning.cz/viewtopic.php?t=533
a na W800 zde: http://se-tuning.cz/viewtopic.php?t=528
Back to top
kruch
Site Admin

PostPosted: Tue Sep 26, 2006 5:17 pm    Post subject: Reply with quote

Týýýý vole, jestli to funguje tak to je skvely...

Uz jste to nekdo zkousel - vazne se telefon prestane ptat na povoleni pristupu na filesystem?

P.S. Neni neco podobnyho pro Nokie? Smile
Back to top
Kehil

PostPosted: Tue Sep 26, 2006 5:37 pm    Post subject: :( Reply with quote

No jo, ono to zatim jde jen u k750iček starsich vic nez cca 3 mesice. U tech novych to zatim mozne neni Evil or Very Mad
Back to top
Fialda

PostPosted: Tue Sep 26, 2006 7:08 pm    Post subject: Reply with quote

No.... pokud vim, tak to funguje (teda ty patche) jen s urcitym firmwarem (ale ten se da pres seus updatovat i doma) a taky teda nesmi byt telefon CID 36 a ted nevim jestli red nebo brown a CID 49. Cela ta problematika je tam dopodrobna rozepsana na tom foru.
Fakt doporucuju lidem co maj zajem se trosku hrabat ve svem SE Smile

Ja sam sem spoustu veci vyzkousel a stastne svuj SE pouzivam Smile
Back to top
lives

PostPosted: Sun Oct 01, 2006 11:50 pm    Post subject: Reply with quote

Tak jsem vyzkousel vyse zmineny patch na svem k750i a vse funguje velmi dobre. Mapy mam na karte a nemusi byt primo soucasti aplikace a telefon se nepta na pristup k filesystemu.
Jen jsem mel problemy s velmi pomalym nacitanim map z TAR archivu. Nevim zda to bylo zpusobeno velikosti TARu (cca 18 MB) nebo poctem rezu (cca 1000 souboru) ale nacitani z TARu bylo nepouzitelne. Staci vsak TAR rozbalit a nakopirovat na kartu rozbaleny a vse je krasne rychle.

Patch mi vyresil i dalsi neprijemnou vec a to ze kdyz jsem mel rezy primo v JAR archivu, aplikace se obcas nevesla do vnitrni pameti telefonu a nainstalovala se na kartu. To by sice nevadilo, ale po startu telefonu trvalo diky aplikacim nainstalovanym na karte cca 30 sekund nez se dalo s telefonem vubec pracovat. Nevim proc telefon na cca 30 sekund zamrzal, asi nejak overoval zda aplikace nainstalovane na karte tam skutecne jsou.

Patch tedy vrele doporucuji, TrekBuddy je s nim opet o neco pouzitelnejsi.
________
Female advice forums

Last edited by lives on Thu Feb 24, 2011 3:43 pm; edited 1 time in total
Back to top
kruch
Site Admin

PostPosted: Sat Oct 07, 2006 4:05 pm    Post subject: Reply with quote

To s tim pomalym nacitanim z TARu je tim, ze implementace filesystemu v Jave v SE telefonem je naprosto minimalni (= primitivni), a k prislusnemu řezu se musí aplikace "pročíst", na rozdíl od např. Nokie, která umí skip ve streamu...

Jsem rád, že alespoň na patchovatelných SE telefonech se dají používat rozbalený mapy - díky za zprávu.
Back to top
kruch
Site Admin

PostPosted: Sun Oct 08, 2006 10:25 am    Post subject: Reply with quote

Teda, co to kecam... pokud se realny SE telefon chova jako napr. emulator K750i, tak prave posun v "souboru" je desne pomaly, a naopak "procitani" se na mapovy rez je paradoxne rychlejsi. To se da aktivovat kdyz se do JAD-u prida
Code:
App-Flags: fs_read_skip

Mohlo by to zrychlit nacitani rezu z tar baliku...
Back to top
Duffa

PostPosted: Tue Dec 05, 2006 9:31 pm    Post subject: Reply with quote

kruch wrote:
Problem podpisu je jedinej, a to size ze pouzitelnej "certifikat" stoji 200 dolaru, a ma pritom platnost jenom jeden rok (Thawte, Verisign je jeste drazsi). Takze s tema cca 4.500,- porad vaham... podepsany Trekbuddy jsem uz zkousel, je to fajn - bohuzel to ale nemuzu distribuovat (je to firemni certifikat).

Dnes jsem se o podpis trochu pokousel a zjistil jsem jsem aspon jednu pozitivni vec - midlet s proslym certifikatem sice telefon odmitne nainstalovat, ale kdyz se posune datum dozadu, tak instalace projde (coz je logicke), clovek muze zrusit prudici hlasky, a co je podstatne, pokud potom datum vrati, tak uz se certifikat evidentne nekontroluje a vse funguje tak jak ma, telefon neprudi pri pristupu na FS. Takze i kdyz to vypada blbe, nemusel by se certifikat kazdy rok obnovovat a stacilo by pouzit tuto fintu. Nicmene nic to nemeni na celkem nepochopitelnem faktu, ze Thawte nechce vydat code-signing certifkat soukrome osobe (predpokladam ze jenom z toho duvodu, ze si te nemuzou najit v obchodnim rejstriku a z toho oni vychazi).
Back to top
kruch
Site Admin

PostPosted: Wed Dec 06, 2006 3:34 pm    Post subject: Reply with quote

To, ze platnost certifikatu se kontroluje jenom pri instalaci je zajimavy - co to bylo za telefon? Koupim expirovany certifikat! Very Happy

S tim obchodnim rejstrikem jsem to z komunikace s "notarem" Thawte tady v CZ pochopil stejne. Vypada to, ze minimalni pravni forma, kterou Thawte uznava, je s.r.o. Zivnostak nestaci...
Back to top
Duffa

PostPosted: Wed Dec 06, 2006 9:54 pm    Post subject: Reply with quote

Je to ten zatraceny SE K750i. Dival jsem se jeste jednou na to a u te podepsane aplikace je uvedene "duveryhodna zona" nebo tak neco. Cili telefon zrejme pri instalaci otestuje podpis a podle toho soupne aplikaci do dane zony, a z toho potom vychazi, dal uz podpis asi nekontroluje vubec.
Back to top
Post new topic   Reply to topic    TrekBuddy Forum Index -> Česky-Slovensky All times are GMT
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum