Bílý vrch
icon TrekBuddy
www.trekbuddy.net
Outdoor companion.
  • internal / bluetooth / simulator GPS
  • offline raster maps
  • smart GPX / raw NMEA logs
  • waypoints and simple navigation
  • custom views
  • MIDP and Symbian phones
  • Blackberry
  • Android
Visit wiki to see all features, guides and howtos. Project tracker.
Trekbuddy is on Github now

Partners:    (Polish/Polski)(Polski) Compass mapy      (Polish/Polski)(Polski) Galileos mapy      (Polish/Polski)(Polski) CartoMedia      (Czech/Èesky)(Èesky) Eaglesoft trasy      (Polish/Polski)(Polski) ExpressMap     

FAQFAQ   SearchSearch   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 
Theme for SE 176x220 screen phones
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Post new topic   Reply to topic    TrekBuddy Forum Index -> Themes
View previous topic :: View next topic  
Author Message
lenek

PostPosted: Wed May 14, 2008 5:04 pm    Post subject: Reply with quote

Aktualizoval jsem CMS digiblue9(176x220). V zalozce CAR jsem doplnil funkce {wpt-name} - nazev wpt, {wpt-cmt} - komentar wpt, {wpt-sym} - navigacni sipky. Pro upravu souboru .gpx nuno pouzit ConvWPT_v1.2. Funkce jsou podporovany od verze 0.9.79 BETA.

Last edited by lenek on Thu May 15, 2008 4:47 am; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message
kundatra

PostPosted: Wed May 14, 2008 8:05 pm    Post subject: Reply with quote

Skvela prace, mohl bych poprosit i o upravu Digiblue beta3 pro rozliseni 240x320? Diky moc.
Back to top
lenek

PostPosted: Wed May 14, 2008 8:51 pm    Post subject: Reply with quote

kundatra wrote:
Skvela prace, mohl bych poprosit i o upravu Digiblue beta3 pro rozliseni 240x320? Diky moc.

Aktualizovano verzi digiblue-beta4(240x320) na puvodnim umisteni. Wink
Back to top
kundatra

PostPosted: Wed May 14, 2008 9:01 pm    Post subject: Reply with quote

lenek wrote:
kundatra wrote:

Aktualizovano verzi digiblue-beta4(240x320) na puvodnim umisteni. Wink

Diky za bleskurychlou reakci! Uz se tesim az to zitra vyzkousim! Wink
Back to top
gitt

PostPosted: Tue May 20, 2008 8:40 pm    Post subject: Navigace Reply with quote

Ta navigace je super, jen nevim, jak se tam nastavujou ty šipky.. mlžete mi poradit?
Back to top
lenek

PostPosted: Wed May 21, 2008 12:52 am    Post subject: Re: Navigace Reply with quote

gitt wrote:
Ta navigace je super, jen nevim, jak se tam nastavujou ty šipky.. mlžete mi poradit?
Soubor .gpx musis nejdriv prekonvertovat v programu ConvWPT(posledni verze). Po prekonvertovani se ti v souboru vytvori <sym> s cislici, ktera odkazuje na prislusny navigacni symbol. Dale staci soubor ulozit do slozky wpts a po naslednem nacteni se navigacni sipky budou v CMS zobrazovat.
Back to top
gitt

PostPosted: Wed May 21, 2008 5:43 am    Post subject: Konvertor Reply with quote

Ahoj, diky za odpoved, muzes mi sem prosim hodit link na ten korvertor, vubec si s tim nevim rady, tohle sem totiz nikdy nedelal a jeste, kde najdu ten soubor gpx, to je ten waypoint, ktery si vytvorim v TrekBuddym? Diky... za pomoc muzu nabidnout spoustu vlastnich map a atlasu, s tim umim vyborne. Diky
Back to top
lenek

PostPosted: Wed May 21, 2008 7:30 am    Post subject: Reply with quote

Zde http://www.trekbuddy.net/forum/viewtopic.php?t=1301&start=30 si muzes stahnout program. Soubor .gpx s body planovane cesty si muzes vytvorit sam napr. i v TrekBuddy nebo si jej muzes vytvorit pri planovani trasy na mapy.cz nebo na mapach googlu. Na mapach googlu se u jednotlivych bodu uklada komentar s pokyny pro odboceni atd.
Back to top
gitt

PostPosted: Wed May 21, 2008 7:45 am    Post subject: Navigace Reply with quote

Hele, díky moc, večer budu mít chvíli čas, takže se na to vrhnu. Smile
Back to top
gitt

PostPosted: Wed May 21, 2008 7:50 am    Post subject: Navigace Reply with quote

Jeste jedna vec, prosim, kdyz si dam www.maps.google.com, dám si vyhledávač trasy, tak mi to tu trasu najde, ale jak si ji stáhnout?
toto je moje trasa: http://maps.google.com/maps?f=d&hl=cs&geocode=&saddr=Chvaletice,+Jir%C3%A1skova+58&daddr=50.034802,15.418174+to:Kol%C3%ADn&mra=dpe&mrcr=0&mrsp=1&sz=16&via=1&sll=50.033768,15.415363&sspn=0.006189,0.020084&ie=UTF8&ll=50.026932,15.333481&spn=0.099031,0.32135&z=12
Back to top
lenek

PostPosted: Wed May 21, 2008 10:21 am    Post subject: Re: Navigace Reply with quote

gitt wrote:
Jeste jedna vec, prosim, kdyz si dam www.maps.google.com, dám si vyhledávač trasy, tak mi to tu trasu najde, ale jak si ji stáhnout?

Tady je navod http://www.trekbuddy.net/forum/viewtopic.php?t=660&start=0
Back to top
gitt

PostPosted: Wed May 21, 2008 10:54 am    Post subject: Navigace Reply with quote

Tak jsme to udělal podle toho návadu, najel sem na googlemaps, vytvořil si trasu a poklepal na ten link a najela mi tabulka. Tak sem podle autora zvoli full, nakopiroval do textovyho editoru a uložil jak gpx, nahral do složky wpts v mobilu, ale mobil mi to potom nebere? Nevíš, kde jsme mohl udělat chybu?
Back to top
lenek

PostPosted: Wed May 21, 2008 11:53 am    Post subject: Re: Navigace Reply with quote

gitt wrote:
Tak jsme to udělal podle toho návadu, najel sem na googlemaps, vytvořil si trasu a poklepal na ten link a najela mi tabulka. Tak sem podle autora zvoli full, nakopiroval do textovyho editoru a uložil jak gpx, nahral do složky wpts v mobilu, ale mobil mi to potom nebere? Nevíš, kde jsme mohl udělat chybu?

Zadal jsi pri ukladani souboru kodovani UTF-8?
Back to top
gitt

PostPosted: Wed May 21, 2008 12:00 pm    Post subject: Navigace Reply with quote

Super, tak až budu mít u sebe GPS modul, tak vyzkoušim i ty šipky. Mám teda tenhle celej soubor .gpx zkonvertovat přes ten programek, jak si mi radil, jo?
Back to top
gitt

PostPosted: Wed May 21, 2008 12:06 pm    Post subject: Navigace Reply with quote

Tak mam ten program ConvWPT v_1.4.1. a když ho stáhnu a rozbalim, sou tam 2 složky - "EXEC" a "SRC" a v ty EXEC je spouštěcí ikona, no a když na ni poklikám, tak se ukáže - Component "MSFLXGRD.OCX" or one of its dependencies noc correctly registered: a file is missing or invalid, nevíš, co s tím?
Back to top
Post new topic   Reply to topic    TrekBuddy Forum Index -> Themes All times are GMT
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Page 5 of 8

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum