Bílý vrch
icon TrekBuddy
www.trekbuddy.net
Outdoor companion.
  • internal / bluetooth / simulator GPS
  • offline raster maps
  • smart GPX / raw NMEA logs
  • waypoints and simple navigation
  • custom views
  • MIDP and Symbian phones
  • Blackberry
  • Android
Visit wiki to see all features, guides and howtos. Project tracker.

Partners:    (Polish/Polski)(Polski) Compass mapy      (Polish/Polski)(Polski) Galileos mapy      (Polish/Polski)(Polski) CartoMedia      (Czech/Èesky)(Èesky) Eaglesoft trasy      (Polish/Polski)(Polski) ExpressMap     

FAQFAQ   SearchSearch   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 
instalace chybejiciho Thawte certifikatu

Post new topic   Reply to topic    TrekBuddy Forum Index -> Česky-Slovensky
View previous topic :: View next topic  
Author Message
al-ash

PostPosted: Tue Feb 03, 2009 6:49 pm    Post subject: instalace chybejiciho Thawte certifikatu Reply with quote

...mam Nokii 6300 a po par pernych chvilkach pri snaze rozchodit trekbuddyho bez dotazovani jsem zjistil, ze mam t-mobilem dotovany telefon
(jakkoliv s t-mobilem nemam nic spolecneho-byl koupeny prez normalni e-shop, ze ma vzadu napis t-mobile jsem si vsiml po par dnech, ale kaslal na to a az pri instalaci trekbuddyho zjistil, ze mam problem)

...takze, jako plno dalsich kačerů, hledám způsob, jak nainstalvoat certifikát: našel jsem, že klíčem je rusky programek MobiMB, ktery by mel zobrazovat i ukryte slozky na mobilu, kam staci nahrat thawte certifikat...ale zatim se mi nepodarilo zobrazit adresare v mobilu: nema nekdo podrobny navod jak na praci s MobiMB pripadne, kdyby existoval, uplne jiny zpusob, jak vyresit problem s chybejicim thawte certifikatem a otravnyma hlaskama v trekbuddym?

diky moc za jakekoliv rady!
Back to top
View user's profile Send private message
ging

PostPosted: Tue Feb 03, 2009 8:09 pm    Post subject: Re: instalace chybejiciho Thawte certifikatu Reply with quote

Tady je navod ve polstine :
http://www.nokia6300.pl/problem-z-potwierdzeniem-dostepnosc-danych-dla-aplikacji-vt3436.htm

Certifikat se tam ne nahrava.
Treba opravit _jmr_suite_attrib_file.jmr ve Hex-editoru .

Neco ve cestine je na Nokia forum musis to tam hledat.

http://www.forumno.net/viewtopic.php?t=3948&highlight=mobyexplorer

Prvni spusob je nejlepsi. Je jenom jedno omezeni -nelze vyndat pametovou kartu z telefonu. Jak ji vyndas apotom vratis spatki kartu to se zmeni soubor _jmr_su..... a telefon se bude ptat o pristup do pam.karty.

Ging
Back to top
Jirgi

PostPosted: Tue Oct 13, 2009 1:23 pm    Post subject: Thawte Reply with quote

Z jiného telefonu (nokia 5300 xpressmusic/vodafon), který měl thawte, jsem si zkopíroval všechny certifikáty včetně ext_info.sys (původní jsem musel odstranit ručne) do c:\hiddenfolders\certificates\auth. Ke kopírování jsem používal zde ve fóru zmíněný program OxyCube, ale jde jen o to, aby jste se dostali na skryté soubory. Byl jsem překvapen, ale najenou se mi otevřela možnost certifikátem thawte podepisovat aplikace a s tím spojené povolování zápisu a čtení. Tak to zkuste.
Back to top
p2seth

PostPosted: Mon Nov 16, 2009 12:22 pm    Post subject: Reply with quote

Thawte certyfikat http://www.locify.com/download/thawte.cer
Back to top
guest

PostPosted: Mon Jul 12, 2010 3:39 pm    Post subject: Re: Thawte Reply with quote

Jirgi wrote:
Z jiného telefonu (nokia 5300 xpressmusic/vodafon), ....

Hurá, FUNGUJE to. Dík

Ještě bych dodal, že nahrání pouze chybějícího certifikátu nepomohlo, stejně tak nahrání cerifikátů thawte z ofic. stránek.
Postup smazat vše ze složky auth a nahrát tam soubory z N5310 je OK.

Akorát jsem nepochopil, co znamená že je můžu podepsat...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Post new topic   Reply to topic    TrekBuddy Forum Index -> Česky-Slovensky All times are GMT
Page 1 of 1

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum