Bílý vrch
icon TrekBuddy
www.trekbuddy.net
Outdoor companion.
  • internal / bluetooth / simulator GPS
  • offline raster maps
  • smart GPX / raw NMEA logs
  • waypoints and simple navigation
  • custom views
  • MIDP and Symbian phones
  • Blackberry
  • Android
Visit wiki to see all features, guides and howtos. Project tracker.

Partners:    (Polish/Polski)(Polski) Compass mapy      (Polish/Polski)(Polski) Galileos mapy      (Polish/Polski)(Polski) CartoMedia      (Czech/Èesky)(Èesky) Eaglesoft trasy      (Polish/Polski)(Polski) ExpressMap     

FAQFAQ   SearchSearch   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 
Seznam ulic ke stazeni
Goto page Previous  1, 2

Post new topic   Reply to topic    TrekBuddy Forum Index -> Česky-Slovensky
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Bucky Kid

PostPosted: Sun Jan 04, 2009 12:08 pm    Post subject: Reply with quote

Tak mě napadlo jestli by stejným způsobem nešly vyrobit seznamy firem/institucí/POI.... abych nebyl odkázán na www až mi skončí vánoční dárek internet v mobilu
Back to top
View user's profile Send private message
kundatra

PostPosted: Sun Jan 04, 2009 5:54 pm    Post subject: Drobna oprava Brno Reply with quote

Diky za seznam ulic ve statlu! Nasel (a opravil) jsem tam jednu drobnou chybku - ulice Vranova mela stejne (a tedy spatne) souradnice jako Vranovska. Opraveny soubor prikladam.

BrnoU-Z.zip
 Description:

Download
 Filename:  BrnoU-Z.zip
 Filesize:  4.63 KB
 Downloaded:  169 Time(s)

Back to top
pidalenka

PostPosted: Wed Jan 07, 2009 8:56 am    Post subject: Jak otevřít seznam ulic? Reply with quote

Zdravím!
Stáhla jsem si seznamu ulic Olomouce, soubor rozbalila a nakopírovala na pamě´tovou kartu do složky wpts.
Ale teď vůbec nevím jak dál Sad
Jak to mám v telefonu otevřít? prosím poraďte Sad
Back to top
pavelh

PostPosted: Wed Jan 07, 2009 10:03 am    Post subject: Reply with quote

Stačí zmáčknout 1, z menu vybrat Waypoints a objeví se seznam souborů s waypointy. V něm vyber ten soubor UliceOlomouc.gpx.

Tím se zobrazí seznam ulic, najeď na ulici, která tě zajímá. Zvol Možnosti a vyber NavigateTo, pokud chceš, aby tě TrekBuddy k této ulici navigoval, nebo GoTo, pokud chceš jen tuto ulici zobrazit na mapě.

V seznamu ulic se pohybuješ šipkama. Šipky doprava a doleva slouží pro rychlý posun po stránkách. Bohužel se ke konkrétní ulici musíš proklikat, TrekBuddy nepodporuje vyhledávání.
Back to top
Smetak

PostPosted: Thu Jan 21, 2010 3:13 pm    Post subject: Reply with quote

Mohu mít jednu prosbu?
Ulice v Plzni.
Popřípadě návod jak takový seznam vytvořit. Děkuju

pavmar62

PostPosted: Fri Sep 03, 2010 4:08 pm    Post subject: Reply with quote

Na seznamu ulic v Plzni už chvíli pracuji. V současné době jich mám asi 500, jsou tam i přilehlé obce. Bude to ještě chvilku trvat, tak vydrž.

Konečně hotovo - ulice Plzeň.

Ulice Plzen.rar
 Description:

Download
 Filename:  Ulice Plzen.rar
 Filesize:  21.76 KB
 Downloaded:  39 Time(s)

Last edited by pavmar62 on Fri Apr 29, 2011 4:25 pm; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
guest

PostPosted: Tue Sep 07, 2010 11:47 am    Post subject: Re: Seznam ulic ke stazeni Reply with quote

[quote="pavelh"]Ahoj. Vytvořil seznam ulic Olomouce pro TrekBuddy. Můžete tak jednoduše najít jakoukoliv ulici přímo ve svém mobilu. Soubor [b]rozbalte[/b] a zkopírujte do adresáře wpts.

Časem budou přibývat i seznamy ulic jiných měst. Kdyžtak si napište, o které by jste měli zájem.

[b]Pozor: Nakonec se ukázalo, že několik ulic v tomto seznamu není dobře. O pár příspěvků níže najdete aktuálnější verzi, kde už je to opravené.[/b][/quote]

Omlouvám se, možná jsem se zachoval hloupě, možná sobecky. Mám ulice Prahy, Brna a Ostravy. Až na několik málo výjimek nových ulic, které nebylo možno dohledat v žádné mapě ani zjistit polohu přes informace o pojmenování/přejmenování ulic na stránkách příslušného městského obvodu, je to kompletní a myslím dost poctivě zkontrolované. Bude-li zájem, dodám.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
eXMarty

PostPosted: Fri Jul 13, 2012 9:54 am    Post subject: Aktualizovaný seznam ulic - Praha Reply with quote

Zdravím,
nemáte někdo tip, kde se podívat po aktualizovaném seznamu Pražských ulic (samozřejmě s GPS souřadnicemi - nejlépe gpx soubor)?
Případně radu jak dříve autor tento seznam vytvořil, že bych se pokusil o aktuální v případě nutnosti sám.

Dopředu díky moc...
Back to top
yearling

PostPosted: Fri Jul 13, 2012 10:27 am    Post subject: Reply with quote

No, pokud se Ti do toho chce, tak stačí vzít ten původní soubor, načíst do TrekView jako editovaný, v zobrazení vypnout spojnici mezi body cesty a potom jednotlivé body označující ulice libovolně upravovat.
Back to top
Post new topic   Reply to topic    TrekBuddy Forum Index -> Česky-Slovensky All times are GMT
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum