Bílý vrch
icon TrekBuddy
www.trekbuddy.net
Outdoor companion.
  • internal / bluetooth / simulator GPS
  • offline raster maps
  • smart GPX / raw NMEA logs
  • waypoints and simple navigation
  • custom views
  • MIDP and Symbian phones
  • Blackberry
  • Android
Visit wiki to see all features, guides and howtos. Project tracker.

Partners:    (Polish/Polski)(Polski) Compass mapy      (Polish/Polski)(Polski) Galileos mapy      (Polish/Polski)(Polski) CartoMedia      (Czech/Èesky)(Èesky) Eaglesoft trasy      (Polish/Polski)(Polski) ExpressMap     

FAQFAQ   SearchSearch   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 
SE w300i a souradnice z GPS

Post new topic   Reply to topic    TrekBuddy Forum Index -> Česky-Slovensky
View previous topic :: View next topic  
Author Message
pavlos

PostPosted: Wed Oct 31, 2007 6:58 am    Post subject: SE w300i a souradnice z GPS Reply with quote

Zdravím, docela často se mi stává, že se poziční kříž zcela nepochopitelně přesune do levého horního rohu dané mapy s nulovými souřadnicemi a to i tehdy, kdy je signalizován řádný signál z GPSky (zelený puntík). Pro názornost jsem to natočil i na video, aby bylo zřejmé, o čem píšu. Verze 0.9.64 byla poslední funkční (bez tohoto problému). Následné 0.9.65 a 0.9.66 (včetně patchů) jsou problémové Sad
Jen doufám, že to KrUcH nevyřeší na úkor poblikávání displeje Wink

.. tak video nejde upnout, má cca 5MB, tak je na eDisku.
http://www.edisk.cz/stahnout-soubor/90564/TrekBuddy.avi_4.97MB.html
Back to top
View user's profile Send private message
happy

PostPosted: Thu Nov 01, 2007 9:19 am    Post subject: Re: SE w300i a souradnice z GPS Reply with quote

pavlos wrote:
Zdravím, docela často se mi stává, že se poziční kříž zcela nepochopitelně přesune do levého horního rohu dané mapy s nulovými souřadnicemi a to i tehdy, kdy je signalizován řádný signál z GPSky (zelený puntík). Pro názornost jsem to natočil i na video, aby bylo zřejmé, o čem píšu. Verze 0.9.64 byla poslední funkční (bez tohoto problému). Následné 0.9.65 a 0.9.66 (včetně patchů) jsou problémové Sad
Jen doufám, že to KrUcH nevyřeší na úkor poblikávání displeje Wink

.. tak video nejde upnout, má cca 5MB, tak je na eDisku.
http://www.edisk.cz/stahnout-soubor/90564/TrekBuddy.avi_4.97MB.html

Konečně spřízněná duše!!!Ahoj Pavlos,prosímtě napiš mi jak a přes co ti funguje GPS.Mám taky SE W300i,a zatím mám TrekBuddy v mobilu jen tak s pár mapama a GPS zatím nefunkční,protože nevím jak na to.Kdybys mi prosímtě mohl poradit,co všechno je potřeba udělat,aby GPS bylo funkční.Předem díky.Happy Razz
Back to top
pavlos

PostPosted: Thu Nov 01, 2007 9:42 am    Post subject: Re: SE w300i a souradnice z GPS Reply with quote

Spíš bude lepší popsat tvůj postup a pak ho případně doplním.
Ale po nainstalování TB a zapnutém BT na telefonu i GPSce, vše funguje hned napoprvé bez nutnosti settingu Wink
Back to top
happy

PostPosted: Thu Nov 01, 2007 10:29 am    Post subject: Re: SE w300i a souradnice z GPS Reply with quote

pavlos wrote:
Spíš bude lepší popsat tvůj postup a pak ho případně doplním.
Ale po nainstalování TB a zapnutém BT na telefonu i GPSce, vše funguje hned napoprvé bez nutnosti settingu Wink

No,problém je v tom,že mi chybí GPS přijímač.Proto jsem se chtěl zeptat,jakej přijímač máš,jestli musím být připojenej na netu,atd.Já si chci koupit tu novinku od SE-HGE-100,ale nevím,jestli to fachá i s TrekBuddy.Díky.Happy
Back to top
Post new topic   Reply to topic    TrekBuddy Forum Index -> Česky-Slovensky All times are GMT
Page 1 of 1

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum