Bílý vrch
icon TrekBuddy
www.trekbuddy.net
Outdoor companion.
  • internal / bluetooth / simulator GPS
  • offline raster maps
  • smart GPX / raw NMEA logs
  • waypoints and simple navigation
  • custom views
  • MIDP and Symbian phones
  • Blackberry
  • Android
Visit wiki to see all features, guides and howtos. Project tracker.

Partners:    (Polish/Polski)(Polski) Compass mapy      (Polish/Polski)(Polski) Galileos mapy      (Polish/Polski)(Polski) CartoMedia      (Czech/Èesky)(Èesky) Eaglesoft trasy      (Polish/Polski)(Polski) ExpressMap     

FAQFAQ   SearchSearch   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 
Windows Phone TB beta padne pri pripojeni na SkyDrive.

Post new topic   Reply to topic    TrekBuddy Forum Index -> Česky-Slovensky
View previous topic :: View next topic  
Author Message
jkubovic

PostPosted: Thu Oct 31, 2013 4:34 pm    Post subject: Windows Phone TB beta padne pri pripojeni na SkyDrive. Reply with quote

Dobry den,
nainstaloval som aktualizaciu TB Beta a chcel som nastavit pristup na mapy na SkyDrive. Mam na SkyDrive adresar TrekBuddy s potrebnou strukturou a mapy v Maps.
Po zadani prihlasovacich udajov sa to zastavilo na poslednom potvrdeni o poveleni aplikacii menit obsah a subory. Dal som "Ano" a nic sa nedialo, obrazovka nezmizla. Skusil som dat ano znovu a cele TB spadlo s mnozstvom nejakych dat na obrazovke.
Pri dalsich spusteniach TB to vzdy skonci tak isto, na SkyDrive sa nedostanem.
Mam Nokia Lumia 920 bez SD.
Back to top
View user's profile Send private message
kruch
Site Admin

PostPosted: Thu Oct 31, 2013 4:40 pm    Post subject: Reply with quote

Tohle se mi stava kdyz kliknu vickrat na Ano. Nekdy to trva delsi dobu nez ta obrazovka zmizi. Teda zatim jsem to zkousel jen v emulatoru, zkusim to na 820. Bylo to spojeni pres mobilni data nebo wifi?
Back to top
jkubovic

PostPosted: Thu Oct 31, 2013 9:19 pm    Post subject: Reply with quote

Doby den, robilo mi to v praci na datovom pripojeni od operatora, asi bolo pomale, len edge, na 15. pokus sa to podarilo.
Teraz doma na wi-fi mi nacitalo SkyDrive bez problemov. No pri vybere mapy alebo atlasu (tarovaneho), ktore mi pri predchadzajucej Nokii L620 z SD karty fungovali, mi vypise nejaky dlhy vypis na obrazovku, da sa dat len "OK" a potom "Incorrect file selected. Try again." A po navrate cez tlacitko back sa TB zavrie. Neviem nacitat ani jednu tarovanu mapu a urcite boli predtym funkcne. Dokonca isli este na java verzii TB vo Windows Mobile 6. Skusal som aj mapy z tohto fora a ten isty negativny vysledok.
Este mam jednu otazku. Mapy sa z SkyDrive stahuju do pamate telefonu, do priestoru vyhradeneho pre aplikaciu? Alebo musi byt stale pripojenie na SkyDrive? A ak sa stahuju do telefonu, pojdu potom priamo z aplikacie vymazat, alebo bude treba odinstalovat celu aplikaciu?
Dakujem.
Back to top
kruch
Site Admin

PostPosted: Tue Nov 05, 2013 3:51 pm    Post subject: Reply with quote

Aktualni testovaci verze neumi nacist mapu ze Skydrive.

Pristi testovaci verze se pri vyberu mapy na Skydrive zepta, jestli se ma zkopirovat do telefonu (prostor aplikace, neviditelny z PC - debilni Microsoft...) a otevrit.

Mapa pujde smazat z kontextoveho menu (clovek zvoli Maps, najde mapu v Local storage, a dlouhym stiskem vyvola kontextove menu, kde bude moznost smazat - nebo tak nejak, kontextovy menu jsem jeste nezkousel).
Back to top
Post new topic   Reply to topic    TrekBuddy Forum Index -> Česky-Slovensky All times are GMT
Page 1 of 1

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum