Bílý vrch
icon TrekBuddy
www.trekbuddy.net
Outdoor companion.
  • internal / bluetooth / simulator GPS
  • offline raster maps
  • smart GPX / raw NMEA logs
  • waypoints and simple navigation
  • custom views
  • MIDP and Symbian phones
  • Blackberry
  • Android
Visit wiki to see all features, guides and howtos. Project tracker.

Partners:    (Polish/Polski)(Polski) Compass mapy      (Polish/Polski)(Polski) Galileos mapy      (Polish/Polski)(Polski) CartoMedia      (Czech/Èesky)(Èesky) Eaglesoft trasy      (Polish/Polski)(Polski) ExpressMap     

FAQFAQ   SearchSearch   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 
TrekView - online mapovy prohlizec a planovac tras
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Post new topic   Reply to topic    TrekBuddy Forum Index -> Česky-Slovensky
View previous topic :: View next topic  
Author Message
VasaX

PostPosted: Thu Aug 09, 2012 1:58 pm    Post subject: Reply with quote

Chtěl jsem se zeptat, se svými zkušenostmi s TrekView, což je super projekt a šikovné dílo, nevládl by jste i vytvořit funkční vrstvy pro MOBAC?
Musím uznat že jejich nové turistické mapy jsou přesnější než pravidelně aktualizované mapy aplikace "Turistické trasy", což jsem si nedávno sám ověřil například v Hrubém Jeseníku...

Díky B-)
Back to top
View user's profile Send private message
yearling

PostPosted: Mon Jul 22, 2013 12:55 pm    Post subject: Nová verze 3.2 Reply with quote

Takže po delší době opět nová verze TrekView, tentokrát 3.2, tedy o desetinku vyšší.
Změn není mnoho, jednak jsou to drobné úpravy a opravy (např. možnost vkládání bodů cesty i přes prohlížené a archivní trasy, atd.), jednak větší změny (způsob zobrazování a editace popisu archivních tras), no největší úprava se týká přidání možností vyhledávání (místo, adresa, firma,...) - funguje to pro celý svět, nejpodrobnější je to samozřejmě v ČR.
Současně se při načtení TrekView zobrazí dotazník, který musí každý jednou (Ti kteří si z různých důvodů mažou cookie i vícekrát Wink ) vyplnit a odpovědět mi tím na pár otázek týkajících se TrekView a to jednak jeho stávajícího využití, tak i něco co se týká jeho budoucnosti.
Samozřejmě jako obvykle očekávám připomínky týkající se funkčnosti.
Back to top
VasaX

PostPosted: Tue Jul 23, 2013 1:32 am    Post subject: Reply with quote

Supr, díky za aktualizaci. Jinak řešení dotazníku (i některé položky) celkem podkopává jeho validitu, vzhledem že na notebooku mám anonymní režim, a to je místo kde ho používám převážně, tak ti ten dotazník vyplním x krát (automatický formulář, sem tam pro srandu něco změním Wink), a myslím si, že nebudu sám...
Back to top
yearling

PostPosted: Tue Jul 23, 2013 8:59 am    Post subject: Reply with quote

Pokud by byl ale dotazník vyplňován na základě dobrovolnosti, stejně jako dobrovolné příspěvky na provoz TV, tak si troufám tvrdit, že by návštěvnost dotazníku byla nulová (stejně jako výše příspěvků). A ošetřovat duplicity v dotazníku nějakým důmyslným způsobem, tak aby asi uživatelé mohli nastavit privátní režim, tak na to skutečně nemám čas ani chuť (je to "jenom" dotazník) - možná by bylo lepší, kdyby si uživatelé pro TV přidali výjimku.
Jinak co se dotazníku týká, podle dosavadních výsledků mne především překvapuje jak nepatrné procento uživatelů používá funkci "Externí mapy", která podle mne možnosti TrekView posouvá daleko za hranice běžných mapových systémů a umožňuje neomezovat se ve využívání kvalitních turistických podkladů jen na ČR Rolling Eyes
Back to top
Post new topic   Reply to topic    TrekBuddy Forum Index -> Česky-Slovensky All times are GMT
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Page 11 of 11

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum