Bílý vrch
icon TrekBuddy
www.trekbuddy.net
Outdoor companion.
  • internal / bluetooth / simulator GPS
  • offline raster maps
  • smart GPX / raw NMEA logs
  • waypoints and simple navigation
  • custom views
  • MIDP and Symbian phones
  • Blackberry
  • Android
Visit wiki to see all features, guides and howtos. Project tracker.
Trekbuddy is on Github now

Partners:    (Polish/Polski)(Polski) Compass mapy      (Polish/Polski)(Polski) Galileos mapy      (Polish/Polski)(Polski) CartoMedia      (Czech/Èesky)(Èesky) Eaglesoft trasy      (Polish/Polski)(Polski) ExpressMap     

FAQFAQ   SearchSearch   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 
Pospajanie mapy z TAR do celku

Post new topic   Reply to topic    TrekBuddy Forum Index -> Česky-Slovensky
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Trpaslik

PostPosted: Thu Aug 09, 2007 9:13 pm    Post subject: Pospajanie mapy z TAR do celku Reply with quote

Je nejaká jednoduchá moznost ako vytvorit z TARovanej mapy jeden celistvy rastrovy (napr. PNG) obrázok? Potrebujem totiz prekalibrovat jednu mapu, ktoru mam len ako TAR.
Back to top
View user's profile Send private message
lenek

PostPosted: Fri Aug 10, 2007 4:33 am    Post subject: Reply with quote

Já jsem to kdysi v minulosti udělal tak, že jsem mapu v tar otevřel v programu TBmapper a potom jsem zadal do políček velikost mapy původní rozměry (jsou uvedeny v souboru .map). Po exportu se mi vytvořila pouze jedna mapa.
Back to top
Trpaslik

PostPosted: Fri Aug 10, 2007 2:16 pm    Post subject: Reply with quote

Dik, funguje to Laughing
Back to top
ahasvet

PostPosted: Sun Sep 02, 2007 10:19 am    Post subject: Reply with quote

Trpaslik, predpokladam, ze si prekalibroval nejaku mapu odo mna... mohol si ju vsak potom "hodiť do pľacu", ja nemam moznost BA testovat. Keby som si nechal vsetky TB mapy pre seba tak by na nete slovenskych vela nebolo (a kym sa vo VKU rozhybu a spravia nieco na mobil, tak ja uz nebudem vladat bicyklovat)
Back to top
oiuytr

PostPosted: Mon Sep 03, 2007 10:30 pm    Post subject: Reply with quote

ahasvet wrote:
Trpaslik, predpokladam, ze si prekalibroval nejaku mapu odo mna... mohol si ju vsak potom "hodi? do p?acu", ja nemam moznost BA testovat. Keby som si nechal vsetky TB mapy pre seba tak by na nete slovenskych vela nebolo (a kym sa vo VKU rozhybu a spravia nieco na mobil, tak ja uz nebudem vladat bicyklovat)

Mam spracovane turisticke mapy, len ich e?te nema nikde zavesen?, lebo chcem vytvori? atlas pre cel? Slovensko. Ak by bol z?ujem, m??em zatial poskytn?? samostatn? mapy. Jedn? sa o tieto mapy: 100_okolie_banskej_bystrice_donovaly, 120_mala_fatra_martinske_hole, 121_velka_fatra, 129_male_karpaty_bradlo, 130_Povazsky_inovec_piestany, 131_vtacnik_horna_nitra, 132_kremnicke_vrchy, 133_polana, 137_tribec_pohronsky_inovec_topolcianky, 151_trnavska_pahorkatina_senec, 152_Nitra. Ka?d? ma okolo 15MB.

?alej m?m nejake mapy miest. Mest? Prievidza a Bojnice pozri http://www.edisk.sk/stahni/35358/Prievidza.tar_3.07MB.html a Zvolen http://www.edisk.sk/stahni/30986/Zvolen.tar_2.65MB.html
________
MERCEDES-BENZ MUSEUM SPECIFICATIONS
Back to top
Post new topic   Reply to topic    TrekBuddy Forum Index -> Česky-Slovensky All times are GMT
Page 1 of 1

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum